Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

RYBCZEWICE-wybory samorządowe

Utworzony przez Ziomek, 26 września 2014 r. o 08:20
Teraz trochę na spokojnie.Przeanalizujmy zwoleników Pani Masicz.Trzeba przyznac że Pani Ela ma pecha.Otaczają ją ci  sami ludzie co brali udział w żałosnych awanturach w naszej gminie jak słynna zadyma o O.Z. czy Referendum. Muszę  przyznać że te akcje byc może by się udały gdyby...nie zabrali się do liderowania ludzie o fatalnej reputacji w społeczeństwie .A konkretnie kilka rodzin , które są powszechnie nielubiane w swoich społecznościach. Z Panią Masicz też tak będzie .Przegra tylko dlatego, że popierają ją ludzie fałszywi i podli.Bo ogólnie Pani Masicz to mocny kandydat by wygrac ,ale nie z tymi ludzmi ! Oni są kula u nogi która pogrąży tą kandydaturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak prześledzisz moje wpisy to może się kultury i merytorycznej rozmowy nauczysz.
  Od kiedy jesteśmy na "ty " ? to zdaje się abecadło owej kultury ,prawda ? ;) :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy jesteśmy na "ty " ? to zdaje się abecadło owej kultury ,prawda ? ;) :D
Przygadal kociol garnkowi.Ty zniżyleś poziom,więc na takim rozmawiamy,może tylko taki rozumiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to skoro poziom jest tak zaniżony ,wobec tego powiem tak : skoro już wiesz kim jestem to i ty się przedstaw ,tak wymaga owa 'KUTURA" którą tak niby się chełpisz ,bo w przeciwnym razie będziesz tylko durną ,zadufaną w swoim kołtuństwie tchórzliwą babą jak miejskiego magla. No ,odwagi mlodamamuśka :) Stac cię na to ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz trochę na spokojnie.Przeanalizujmy zwoleników Pani Masicz.Trzeba przyznac że Pani Ela ma pecha.Otaczają ją ci  sami ludzie co brali udział w żałosnych awanturach w naszej gminie jak słynna zadyma o O.Z. czy Referendum. Muszę  przyznać że te akcje byc może by się udały gdyby...nie zabrali się do liderowania ludzie o fatalnej reputacji w społeczeństwie .A konkretnie kilka rodzin , które są powszechnie nielubiane w swoich społecznościach. Z Panią Masicz też tak będzie .Przegra tylko dlatego, że popierają ją ludzie fałszywi i podli.Bo ogólnie Pani Masicz to mocny kandydat by wygrac ,ale nie z tymi ludzmi ! Oni są kula u nogi która pogrąży tą kandydaturę.
Nie wiem czy pamięć mieszkańcy Pilaszkowic i Częstoborowic mają tak krótką bo ja pamiętam jak tata p.Tomka-przewodniczącego rady,zagorzaly ormowiec,obrońca wladzy ludowej pod...dalal i donosil,inni z otoczenia p.wójta napici na sesję przychodzą,albo karani kandydują.No to dopiero elita.A pan tu śmie kandydatów p.Eli ośmieszać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy pamięć mieszkańcy Pilaszkowic i Częstoborowic mają tak krótką bo ja pamiętam jak tata p.Tomka-przewodniczącego rady,zagorzaly ormowiec,obrońca wladzy ludowej pod...dalal i donosil,inni z otoczenia p.wójta napici na sesję przychodzą,albo karani kandydują.No to dopiero elita.A pan tu śmie kandydatów p.Eli ośmieszać?
Ot,i poziom dysputy rodem z magla ...Trzeba byc wyjątkową kanalią ,by czepiac się rodziny.Z tego co wiem "tata p.Tomka " nigdzie już nie kandyduje ,to w czym problem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz trochę na spokojnie.Przeanalizujmy zwoleników Pani Masicz.Trzeba przyznac że Pani Ela ma pecha.Otaczają ją ci  sami ludzie co brali udział w żałosnych awanturach w naszej gminie jak słynna zadyma o O.Z. czy Referendum. Muszę  przyznać że te akcje byc może by się udały gdyby...nie zabrali się do liderowania ludzie o fatalnej reputacji w społeczeństwie .A konkretnie kilka rodzin , które są powszechnie nielubiane w swoich społecznościach. Z Panią Masicz też tak będzie .Przegra tylko dlatego, że popierają ją ludzie fałszywi i podli.Bo ogólnie Pani Masicz to mocny kandydat by wygrac ,ale nie z tymi ludzmi ! Oni są kula u nogi która pogrąży tą kandydaturę.
   
Nie wiem czy pamięć mieszkańcy Pilaszkowic i Częstoborowic mają tak krótką bo ja pamiętam jak tata p.Tomka-przewodniczącego rady,zagorzaly ormowiec,obrońca wladzy ludowej pod...dalal i donosil,inni z otoczenia p.wójta napici na sesję przychodzą,albo karani kandydują.No to dopiero elita.A pan tu śmie kandydatów p.Eli ośmieszać?
:lol: :lol: :lol: Ha,ha,ha ! A nie mówiłem ? ! :lol: :lol: :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:lol: :lol: :lol: Ha,ha,ha ! A nie mówiłem ? ! :lol: :lol: :lol:
Co to znaczy a nie mówilem?Jak się zaczęlo ,,otoczenie,,kontrkandydata krytykować to trzeba się liczyć z tym ,że przeciwnicy się zrewanżują.Zresztą ktoś już wcześniej poruszyl ten temat.Tu jest miejsce na rzeczowe opinie,a jak na razie nic konkretnego poza obrażaniem z waszej strony nie widzę.Co do przedstawiania się to nie muszę tego robić ,proszę tak jak ja wydedukować samemu a nie pytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:D też mi się spodobała ta odrobina luzu.Awanturnikom i pieniaczom też by się spodobała ,ale pod warunkiem ,gdy byłaby o wójcie :D Szima,byłem cierpliwy i czekałem na odpowiedz bardzo długo.Jednak okazałeś się cykorem bez odrobiny odwagi  cywilnej , więc nie zasługujesz na to by z tobą konwersowac. Mlodamamuśka ,zorro co napisał to napisał ,ale trochę racji ma :)
To To :)  weisz dobrze,że zostałeś zdemaskowany , ,,młodamamuśka,, pisze do ciebie po imieniu.  . Nie wiem dlaczego oczerniasz ludzi popierających  Panią Masicz, sam lepszych nie miałeś w radzie. Przecież twój kolega radny  Kwiatosz M.  był pijany na sesji .  Pan Wójt wystawia go na kolejną kadencję, TO SĄ  JAJA :lol:   , widać na jakich ludzi stawia nasz Wójt :lol: :lol: . Zapytaj ludzi z Częstoborowic  co sądzą o tym kandydacie, to powiedzą Ci prawdę w oczy. Konwersować ze mną nie chcesz bo za dużo wiem  o Tobie ,Rybczewicach, więc wolisz mnie nazwać cykorem itd ;) . Jak sobie życzysz to mogę popisać o twoich dodatkach do diety itp. ;) Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE CZEPIAJCIE SIĘ ZMARŁEGO CZŁOWIEKA ,SZUMOWINY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE CZEPIAJCIE SIĘ ZMARŁEGO CZŁOWIEKA ,SZUMOWINY !!!
  Spoko,luz...wyciągac trupy z grobów to ich właściwy "poziom" .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko,luz...wyciągac trupy z grobów to ich właściwy "poziom" .  
Lepiej się pomódlcie za niego ,najlepiej na wypominkach,niech mu Bóg wybaczy.Ja się pomodlę .Śmierć nie oznacza zapomnienia czyichś win,więc przestańcie udawać świętych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej się pomódlcie za niego ,najlepiej na wypominkach,niech mu Bóg wybaczy.Ja się pomodlę .Śmierć nie oznacza zapomnienia czyichś win,więc przestańcie udawać świętych.
Kurczę,tylko przez parę minut mnie tu nie bylo a taka jatka!Przypominam slowa z pierwszej strony forum ,,zapraszam do kulturalnej dyskusji,, tak zacząl się ten temat,więc proszę o spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z związku z niebywałym prostactwem piszących którzy nie oszczędzają nawet zmarłych ,zawieszam swój udział w tej "dyskusji" Wywołujecie moje obrzydzenie ,smierdzące kanalie ! Wyborcy ocenią was, moralne śmiecie ! Nie jesteście anonimowi ,adres IP. komputera w przypadku takich nikczemnych ataków jest do wykrycia.Mam zamiar z tego skorzystac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę uwieżyć w to co tutaj czytam. Ludzie opanujcie się. Jestem w szoku i jest mi wstyd za was. Po co wywlekacie tematy, które nic nie wnoszą do wymiany poglądów przed wyborami. Czepiacie się nieboszczyków, kto komu dziecko zrobił, kto wywołał zadymę przed ośrodkiem zdrowia - czy to jest teraz najważniejsze. Nie wolno obrażać obecnych władz, gdyż 4 lata temu to my ich wybraliśmy. Czy się sprawdzili czy nie mamy okazję zadecydować wkrótce. Ja uważam, że się nie sprawdzili. Czy ich nieudolność i brak skuteczności jest wynikiem celowego działania? Tego nie wiem. Może rzeczywiście nie wiele da się tutaj zrobić, ale trzeba próbować. Ja spróbuję dać szansę nowym twarzom. Jestem miszkańcem naszej gminy od urodzenia, tutaj zacząłem edukację, założyłem rodzinę i zbudowałem dom i chcę się dalej rozwijać dlatego martwi mnie podejscie niektórych ludzi na forum. Wierzę, że w rzeczywistości nie rozmawiacie w ten sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z związku z niebywałym prostactwem piszących którzy nie oszczędzają nawet zmarłych ,zawieszam swój udział w tej "dyskusji" Wywołujecie moje obrzydzenie ,smierdzące kanalie ! Wyborcy ocenią was, moralne śmiecie ! Nie jesteście anonimowi ,adres IP. komputera w przypadku takich nikczemnych ataków jest do wykrycia.Mam zamiar z tego skorzystac.
Sami nikczemnie atakujecie a jak ktoś odda to pretensje.Inni się TYLKO BRONILI  przed obrażaniem,np.zorro i innych,więc proszę nie pisać bzdur.Nauczyliści się,że nikt się  ie sprzeciwia a jak ktoś śmial się odezwać to teraz groźby?NO,no ,żeby to w odwrotną stronę nie zadzialalo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę uwieżyć w to co tutaj czytam. Ludzie opanujcie się. Jestem w szoku i jest mi wstyd za was. Po co wywlekacie tematy, które nic nie wnoszą do wymiany poglądów przed wyborami. Czepiacie się nieboszczyków, kto komu dziecko zrobił, kto wywołał zadymę przed ośrodkiem zdrowia - czy to jest teraz najważniejsze. Nie wolno obrażać obecnych władz, gdyż 4 lata temu to my ich wybraliśmy. Czy się sprawdzili czy nie mamy okazję zadecydować wkrótce. Ja uważam, że się nie sprawdzili. Czy ich nieudolność i brak skuteczności jest wynikiem celowego działania? Tego nie wiem. Może rzeczywiście nie wiele da się tutaj zrobić, ale trzeba próbować. Ja spróbuję dać szansę nowym twarzom. Jestem miszkańcem naszej gminy od urodzenia, tutaj zacząłem edukację, założyłem rodzinę i zbudowałem dom i chcę się dalej rozwijać dlatego martwi mnie podejscie niektórych ludzi na forum. Wierzę, że w rzeczywistości nie rozmawiacie w ten sposób.
Panie Slawku,jako osoba inteligentna jak widzę,potrafi pan dostrzec kto tu kogo obraża.Dostalo mi się wiele obelg jak zaczęlam pisać prawdę i przedstawiać fakty,nikogo nie straszylam policją.A tu proszę parę tępych uwag do p.Tomka i już prokuratorem ludzi straszy.Ale widać co wolno wojewodzie...
Ostatnio edytowany 5 listopada 2014 r. o 20:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamuśka , chyba przyznasz ze wciąganie rodziny i ich zmarłych jest ohydne i ty to zazywasz obroną ? Nie rozśmieszaj mnie.Ty rzeczywiście wyznajesz moralnośc Kalego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszce raz do p.Slawka.Niestety wiele razy slyszalam jak ludzie w ten sposób rozmawiają,nie tylko w naszej gminie.W Fajslawicach podobno jest gorzej,choć to marna pociecha.W urzędzie gminy zaś krąży takie powiedzenie ,,spokojnie,się nie pali to nie korporacja,, i dlatego nie ma większych efektów i zapalu do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamuśka , chyba przyznasz ze wciąganie rodziny i ich zmarłych jest ohydne i ty to zazywasz obroną ? Nie rozśmieszaj mnie.Ty rzeczywiście wyznajesz moralnośc Kalego.
Ale dlaczego mnie wciągasz w ten zgielk,czy to ja pisalam?Ja nikogo nie straszylam jak mnie obrażano,poczytaj moje wpisy i daj mi spokój.Jak komentarz jest mój to się pod nim podpisuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 62

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...